Манифестација “Представљање школа”
МАНИФЕСТАЦИЈА “ПРЕДСТАВЉАЊЕ ШКОЛА”
15.март 2013 – Обавештавамо Вас да Друштво учитеља општина Велико Градиште и Голубац, у сарадњи са Културним центром у петак, 15. марта у 18.30 сати организује свечану академију „ПРЕДСТАВЉАЊЕ ШКОЛА“. Ове године основне сколе из Мајиловца, Голупца, Браничева, Средњева, Раброва и Великог Градишта представиће се на тему ,,Државе света”.

