Ноћ музеја у Великом Градишту
НОЋ МУЗЕЈА У ВЕЛИКОМ ГРАДИШТУ
18.мај – Десета НОЋ МУЗЕЈА одржана је у Великом Градишту, као и у 68 градова и места широм Србије. Поред калиграфске радионице и промоције реплике “Мирослављевог јеванђеља” у Народној библиотеци, богатог садржаја у Народном музеју, посебну пажњу бројних посетилаца привукао је концерт Српско – јеврејског певачког друштва који је одржан у сали Културног центра. По мишљењу Градиштанаца садржај који је организован и приказан у Ноћи музеја по много чему је културолошки искорак у боље, квалитетније и оригиналније.

