У уторак, 30.септембра, са почетком у 20.00 часова, на сцени Културног центра , нову позоришну сезону у Великом Градишту отвориће глумци аматерског позоришта „Жанка Стокић“ премијерним извођењем представе „МАЛА“ по тексту Радослава Павловића, а у режији Дејана Цицмиловића.
Љубитељи позоришне уметности имаће прилику да присусутвују представи који у себи носи поетику и који поставља важна питања. У којој је приказано суочавање са животом и свим његовим лицима, и да када је најсуровије , у једном младом бићу не може се уништити нада да ће сутра бити боље…
