У среду, 4.јуна, са почетком у 20 часова, у сали Културног центра, биће организована хуманитарна акција у оквиру које ће глумци Аматерског позоришта “Жанка Стокић” одиграти представу “ДР” Целокупан приход биће уплаћен на рачун Владе Републике Србије за жртве поплава. Позивамо Вас да дођете на представу и својим присуством, заједно са нама, помогнете угроженим грађанима Србије.

