„ЖЕНЕ У ЦРВЕНОМ“ НА СЦЕНИ КУЛТУРНОГ ЦЕНТРА
У среду, 1. априла, са почетком у 20 часова, у сали Културног центра, биће одиграна представа „Жене у црвеном“ у извођењу Позоришта „Цастеллум“ из Костолца.
Режија: Радан Вилотић
… „Жене у црвеном“ Давора Шпишића су снажне, револиционарне, али и крхке и размажене…У средишту радње је четрдесетогодишња ћерка која зависи од мајке и њене пензије.Оне нису у стању да отплаћују кредит, па када им дође службеница банке, следи неочекивани заплет…смењују се комедија, трилер, социјална драма и мелодрама.
